Jeden garnitur – siedem sposobów #1

Poznan Lazar-15

Zapraszam do zapoznania się z pierwszą odsłoną siedmioczęściowego cyklu, ukazującego mozliwości płynące z posiadania nieformalnego, trzyczęściowego garnituru. Żeby nie było za bardzo oczywiście, na pierwszy ogień poszło nie tak często spotykane połączenie wykonanych z tej samej tkaniny kamizelki i spodni.

Poznan Lazar

Poznan Lazar-19

Poznan Lazar-16

Poznan Lazar-20

Poznan Lazar-14

Jeśli jesteśmy zwolennikami nienachalnie wyróżnianiającej się elegancji, to nie ma lepszego połączenia niż to zaprezentowane na zdjęciach. Podaż kamizelek w ofertach popularnych sklepów jest znikoma, a znalezienie kamizelki i spodni od kompletu graniczy z cudem. Z tego powodu jest to rozwiązanie, którym niewątpliwie można wyindywidualizować się z rozentuzjazmowanego tłumu elegantów. Taki sleevless suit świetnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy nie chcemy bądź nie możemy zdecydować się na pełny garnitur, ale nadal zależy nam na swego rodzaju nieco bardziej oficjalnym wyglądzie.

W ostatnim czasie zestaw kamizelka + spodnie nosiłem dość intensywnie i za każdym razem wzbudzał on zainteresowanie. Nawet opakowanie go tak neutralnymi dodatkami, jak klasyczne inspirowane modelem Clubmaster od Ray Bana okularami, minimalistycznym zegarkiem, licowymi tassel loafersami czy nieśmiertelnym białym koszulowym oksfordem nie ujmuje mu wyrazistości. Dobre jakościowo, klasyczne i sezonowo odpowiednie elementy męskiej garderoby mają jedną podstawową zaletę – są niezwykle uniwersalne. Dla zaprezentowanych spodni i kamizelki można by wymyśleć nieco bardziej ekstrawaganckich kompanów, którzy staraliby się skraść całe show. Jestem jednak przekonany, że nawet wtedy pierwszym skupiającym uwagę elementem byłby kamizelkowo-spodniowy uniform 🙂

Poznan Lazar-12

Poznan Lazar-9

Poznan Lazar-4

Poznan Lazar-7

Poznan Lazar-10

Poznan Lazar-5

Poznan Lazar-17

Poznan Lazar-6

Poznan Lazar-18

Poznan Lazar-3

Foto – Maciej Gajdur / Wro Street Fashion

Kamizelka i Spodnie – Lazar MTM
Koszula – Miler (podobne: BurtonSelected, Farah)
Zegarek – Daniel Wellington
Okulary – River Island
Parasol – Pierre Cardin
Torba weekendowa – Miler
Skarpety – Calzedonia
Buty – Massimo Dutti