Dobieranie krawata pod kolor sukienki

Styczeń, a wraz z nim bale studniówkowe, otworzyły nam sezon na dobieranie krawata pod kolor sukienki. I o ile dla zwolenników klasycznej męskiej elegancji nie będzie raczej nowością, że nie jest to najlepszy sposób na podkreślenie faktu bycia razem, o tyle zdjęcia z niezliczonej ilości gal i balów potwierdzają, że nadal wiele osób uważa takie działanie za musowe. By rozstrzygnąć tę kwestię, postanowiłem poświęcić jej najnowszy film, który jest także swego rodzaju poligonem doświadczalnym dla nieco krótszych i mniej „akademickich” treści, które chciałbym publikować na moim kanale na Youtube. Mam nadzieję, że taka luźniejsza forma przypadnie Wam do gustu i podzielicie się swoimi opiniami na jej temat w komentarzach:

Ostatnio miałem także przyjemność powiedzieć parę słów na temat swojej działalności na antenie Uniradia UWR. Jeśli macie ochotę mnie posłuchać, to moje wejście znajdziecie od 28:30.

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid / Dandy

Okładka – ChilliSauce.co.uk

6 myśli nt. „Dobieranie krawata pod kolor sukienki”

  1. zawsze można tłumaczyć, że to dziewczyna dobrała sukienkę pod kolor naszego krawata. Za to będąc w Korei zauważyłem, że tam pary na codzień ubierają się tak samo lub prawie identycznie.

  2. Przecież to oczywista oczywistość, że krawat POWINNO SIĘ dobierać pod kolor sukienki. Każdy dandys, każdy elegant to przyzna. Odróżnia się tylko tym, że dla niego dobranie pod kolor będzie polegać na tym, że to nie będzie ten sam kolor. Ale to też jest dobieranie pod kolor sukienki przecież.

    Jeśli dandys wybierze sobie różowy krawat, a z garderoby jego luba wypadnie w różowej sukience, to dandys zmieni krawat – ergo dobierze krawat pod kolor sukienki partnerki. Oczywista oczywistość, nie rozumiem w ogóle kwestionowania tego, że para musi się spasować.

  3. Każdy ma inne zdanie ale moje jest takie, że powinno się dobierać krawat pod kolor sukienki. Wtedy wszystko wygląda spójnie. Ja ogólnie nie jestem fanem krawatów ale jakbym już musiał go założyć to pokierowałbym się kolorem sukienki partnerki 🙂

  4. Witam Panie Dawidzie,
    Chciałbym zapytać się o te bordowe spodnie miler z 21 rzeczy i 16 zestawów, a dokładnie czy wyglądają tak samo jak na twoim zdjęciu czy tak jak na stronie miler ? Chciałbym je zamówić, ale mam z tego powodu duży dylemat. Interesuje mnie ten sam kolor jak u ciebie na zdjęciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.