Granat do pary.

Po pewnym czasie intensywnego noszenia formalnych zestawów koordynowanych poczułem chęć na odrobinę więcej luzu. Jeśli zaś mamy na myśli swobodę w męskim wydaniu wierzchnim, to oczywiste skojarzenia są dwa: budrysówka i parka. Jako że tej pierwszej jeszcze nie posiadam, wybór padł na tę drugą. Jak się później w czasie sesji okazało, dobór okazał się odlotowy | Czytaj dalej »

Sztorm idzie, Panie Bosman!

We Wrocławiu obecnie duje niby w górach do tego stopnia, że idąc średnio zatłoczoną ulicą ma się poczucie, jakby człoiwieka miał zaraz spotkać los kaczek z osławionego Youtubowego filmiku. Nie ma rady, kiedy natura wytacza najcięższe działa nie można bawić się w półśrodki i trzeba jej odpowiadać pięknym za nadobne. A na piekielnie mocne podmuchy nie | Czytaj dalej »

Stwórzmy mapę polskich secondhandów!

Zawsze lubiłem wyznaczać sobie ambitne cele i, realizując je, robić rzeczy wielkie. Dziś stawiam kolejny, ale, by go zrealizować, potrzeba będzie waszej pomocy 🙂 Kilka dni temu w serwisie Trashness czytelnik Mieczysław (którego w tym miejscu pragnę serdecznie pozdrowić 🙂 podsunął pomysł, by spróbować stworzyć listę miejsc z odzieżą z drugiej ręki wartych odwiedzenia w różnych miastach | Czytaj dalej »