Czas na radio!

Tak wyglądałem w dniu nagrania 🙂 Coraz częściej tradycyjne media zapuszczają się na nieznany sobie jeszcze do niedawna teren blogów. Na początku czerwca miałem przyjemność wystąpić w programie „Pytanie na Śniadanie”, pisało o mnie także wrocławskie wydanie gazety Nasze Miasto. 27 sierpnia, celem uzupełnienia medialnej triady, udało mi się pojawić także na radiowej antenie 🙂 | Czytaj dalej »

Otwarcie Showroomu Poszetka.com – relacja z imprezy + Konkurs.

Zwolennik klasycznej męskiej elegancji nie ma w Polsce łatwego życia i musi się nieźle naszukać, by znaleźć odpowiednie dla siebie elementy ubioru w przystępnej cenie. Jedno z miejsc godnych jego uwagi powstało właśnie w Katowicach 🙂 Obecnie słowo „poszetka” weszło już do słownika męskiej mody i jest znane zorientowanym w temacie osobom, jednakże nie aż | Czytaj dalej »

Bojówki + Marynarka na rocznicę.

Moja interpretacja włoskiego trendu łączenia spodni typu cargo i marynarki była pierwszą poważną publikacją na blogu i do dziś mam do niej ogromny sentyment. W rok od rozpoczęcia blogowej działalności postanowiłem po raz drugi sięgnąć po to śródziemnomorskie rozwiązanie, starając się zawrzeć w nim to wszystko, czego przez ten ubiegły rok się nauczyłem 🙂 Z | Czytaj dalej »

Uliczny robotnik.

W jednym z komentarzy na blogu pojawiła się opinia, że na blogu brakuje stylizacji bezkoszulowych i bezkrawatowych. Postanowiłem podjąć rzuconą rękawicę i, ufny w moje secondhandowe szczęście, udałem się na standardowy obchód z zamiarem sprawienia sobie czegoś luźniejszego. Po raz kolejny się nie zawiodłem i opuściłem jeden ze sklepów bogatszy o widoczną na zdjęciach luźną | Czytaj dalej »

Idziemy na praktyki! Czyli jak się na nie ubrać.

Nastał czas wakacji, większość studentów pożegnało na pół roku ten straszny element uniwersyteckiego życia rozpoczynający się od litery „s”. Spora część z nich wykorzysta czas letniego wypoczynku na odbycie wymaganych w programach studiów praktyk, które pozwolą nabyć nieco bardziej praktycznego doświadczenia, aniżeli to, jakiego dostarcza wyższa uczelnia. W związku z tym pojawić się może pytanie, | Czytaj dalej »