wro-street-fashion-blezer

Czas na radio!

Tak wyglądałem w dniu nagrania 🙂 Coraz częściej tradycyjne media zapuszczają się na nieznany sobie jeszcze do niedawna teren blogów. Na początku czerwca miałem przyjemność wystąpić w programie „Pytanie na Śniadanie”, pisało o mnie także wrocławskie wydanie gazety Nasze Miasto. 27 sierpnia, celem uzupełnienia medialnej triady, udało mi się pojawić także na radiowej antenie 🙂 | Czytaj dalej »

537186_588395907877214_594110084_n

Otwarcie Showroomu Poszetka.com – relacja z imprezy + Konkurs.

Zwolennik klasycznej męskiej elegancji nie ma w Polsce łatwego życia i musi się nieźle naszukać, by znaleźć odpowiednie dla siebie elementy ubioru w przystępnej cenie. Jedno z miejsc godnych jego uwagi powstało właśnie w Katowicach 🙂 Obecnie słowo „poszetka” weszło już do słownika męskiej mody i jest znane zorientowanym w temacie osobom, jednakże nie aż | Czytaj dalej »

ci19

Bojówki + Marynarka na rocznicę.

Moja interpretacja włoskiego trendu łączenia spodni typu cargo i marynarki była pierwszą poważną publikacją na blogu i do dziś mam do niej ogromny sentyment. W rok od rozpoczęcia blogowej działalności postanowiłem po raz drugi sięgnąć po to śródziemnomorskie rozwiązanie, starając się zawrzeć w nim to wszystko, czego przez ten ubiegły rok się nauczyłem 🙂 Z | Czytaj dalej »

WSF-14

Uliczny robotnik.

W jednym z komentarzy na blogu pojawiła się opinia, że na blogu brakuje stylizacji bezkoszulowych i bezkrawatowych. Postanowiłem podjąć rzuconą rękawicę i, ufny w moje secondhandowe szczęście, udałem się na standardowy obchód z zamiarem sprawienia sobie czegoś luźniejszego. Po raz kolejny się nie zawiodłem i opuściłem jeden ze sklepów bogatszy o widoczną na zdjęciach luźną | Czytaj dalej »

Miniatury_okladka

Idziemy na praktyki! Czyli jak się na nie ubrać.

Nastał czas wakacji, większość studentów pożegnało na pół roku ten straszny element uniwersyteckiego życia rozpoczynający się od litery „s”. Spora część z nich wykorzysta czas letniego wypoczynku na odbycie wymaganych w programach studiów praktyk, które pozwolą nabyć nieco bardziej praktycznego doświadczenia, aniżeli to, jakiego dostarcza wyższa uczelnia. W związku z tym pojawić się może pytanie, | Czytaj dalej »