Warsztaty Blog in Style Vol. 2 – relacja z imprezy.

W dniach 23 i 24 lutego, dzięki uprzejmości zespołu La Foret, miałem okazję uczestniczyć w drugiej edycji organizowanych przez nich  warsztatów Blog in Style. W zamyśle twórców projektu są one kierowane do szerokiego grona członków sukcesywnie rozrastającej się polskiej blogosfery jak i osób, w umysłach których decyzja o prezentowaniu siebie w formie bloga dopiero nieśmiało | Czytaj dalej »

Ars Lumpendi, czyli poradnik lumpeksowego łowcy – Cz II.

 Czas na część drugą mojego poradnika, obiecaną przy okazji pierwszego wpisu, do którego zapraszam wszystkich jeszcze z nim nie zapoznanych. Dziś odejdziemy od przygotowań na rzecz samego aktu kupowania w secondhandach, czeka nas zatem mniej teoretyzowania, a więcej konkretów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do lektury 🙂   1. Wytrwali zostaną nagrodzeni Kupowanie w secondhandach zdecydowanie | Czytaj dalej »

Pejzaż z dominantą.

Trendy są jak święta – są, są i już po nich. Jak wcześniej zdarzyło mi się wspomnieć nie zaliczam się do grona osób, dla których bycie modnym stoi wysoko w hierarchii priorytetów. Mimo tego nie stronię od adaptowania co ciekawszych nowinek na gruncie własnego stylu. Za nami kolejna edycja odbywających się we Florencji targów Pitti Uomo, | Czytaj dalej »

Ars Lumpendi, czyli poradnik lumpeksowego łowcy – Cz. I.

Do hymnu! 😀 źródło: curtisandersen.com W komentarzach i e-mailach często pojawia się pytanie jak to się dzieje, że udaje mi się znajdować w sklepach z używaną odzieżą tyle ciekawych rzeczy. W internecie znaleźć można masę lepszych bądź gorszych poradników mających na celu pomoc stawiającym swe pierwsze kroki w tym temacie. Ja jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom | Czytaj dalej »