Creative People Party – relacja z imprezy.

W ubiegłą sobotę w jednej z mieszczących się na wrocławskim rynku kawiarni miało miejsce wydarzenie, które zgromadziło pod jednym dachem sporą grupę entuzjastów mody. Creative People Party, bo o nim tu mowa, zorganizowane zostało  przez kawiarnię CoffeePlanet oraz fundację Ne Comme Ca, zajmującą się wspieraniem inicjatyw modowo-artystycznych. Jak zamieszczono w materiałach promujących imprezę: „Nie będzie | Czytaj dalej »

Facet w czerni.

Przejęte bezpośrednio ze stylu militarnego dwa rzędy królują od kilku sezonów w modzie męskiej i nie zanosi się, by ta tendencja miała ulec zmianie. Wojskowy fach od wieków pociągał większość męskiej populacji, także obecnie, mimo uzawodowienia armii i zniesienia obowiązku służby wojskowej, wielu mężczyzn, uciekając w świat fantazji, stawia siebie w roli wojskowego. “Za mundurem | Czytaj dalej »

Przekraczanie granicy.

Istnieją takie rzeczy, którym wystarczy jedynie chwila skupionej na nich uwagi, by zmusić człowieka do ich nabycia, często bez względu na koszty. Na całe szczęście jednak jest to uczucie mi obce – w moim przypadku stan euforyczny szybko ustępuje chłodnej kalkulacji,  która pozwala uchronić się przed nietrafionymi zakupami.  Czasem, wertując  przepastne zasoby Internetu, natrafię na | Czytaj dalej »