Marynistycznie?

Na początku miesiąca oficjalnie powitałem jesień, niespodziewanie jednak, prawdopodobnie na przekór wszystkim uczniom, pogoda postanowiła w ostatnich dniach powrócić na tryb letni, serwując nam temperatury oscylujące w granicach dwudziestu kilku stopni. W takich chwilach warto odkopać schowane nieco głębiej letnie ubrania, by móc w odpowiednim stroju cieszyć się jednymi z prawdopodobnie ostatnich słonecznych dni. W | Czytaj dalej »

Pierwszy świdnicki Fashion Day – relacja z imprezy.

Foto: Kamil Gąszowski/nts24.pl Mimo, iż Świdnica jest stosunkowo niedużym miastem, na tle innych sobie podobnych wyróżnia się bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Jeden z żelaznych punktów w kalendarzu świdnickich imprez stanowią cieszące się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem Dni fotografii. Impreza ta złożona jest z kilku modułów, na które składają się min. wernisaże prac | Czytaj dalej »

Nowe nabytki.

Mamy wrzesień, uczniowie wracają do szkół i to ona będzie teraz pożerać lwią część ich czasu. W szkolne sidła wpadli też moi fotografowie, toteż na razie muszę sobie radzić sam. Sposobem na brak możliwości przeprowadzenia sesji, stosowanym przez sporą grupę blogerek i blogerów, jest prezentacja nowonabytych ubrań. Myślę, że nawet dobrze się złożyło, bo w | Czytaj dalej »

Sztruks jesienny.

Coraz szybciej robi nam się ciemno, coraz częściej chmurno i deszczowo – znak, że nieuchronnie zbliża się jesień. Dla wielu jest to pewnie informacja, która z pewnością nie może zostać zakwalifikowana jako dobra, dla mnie – wręcz przeciwnie. Lubię różnorodność tej pory roku, a może przede wszystkim szerokie, zdecydowanie szersze aniżeli podczas lata, spektrum możliwości | Czytaj dalej »